MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Industristolar 14534249
nr 1453 4249
Industristolar
2 st
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:59:16
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr